Tarım

Tarım Kredi Market Bayramda Açık mı?

Tarım Kredi Kooperatifi'nin Tarım Kredi Marketi bayramda açık olacak mı? Tüm detaylar.

Bayramın ilk günü, yerel bakkallar ve marketler genellikle kapalı olmaktadır. Bu nedenle, geniş ürün çeşitliliği sunan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri ve diğer zincir marketler, insanlar tarafından toplu alışverişler için sıkça tercih edilmektedir. Bayramın ilk gününde evlerinde misafir ağırlayacak olan ev sahipleri, alışveriş yapmadan önce marketlerin çalışma saatlerini ve günlerini öğrenmek istemektedir. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri normalde sabah 09.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir ve özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi birçok ilçede uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunmaktadır. Peki, Tarım Kredi Kooperatifi marketleri bayramda açık mı yoksa kapalı mı olacak?

Tarım Kredi Kooperatifi marketleri bayram süresince hizmet vermeye devam edecektir. Ancak bayramın ilk günü olan 28 Haziran Çarşamba tarihinde tüm mağazalar kapalı olacaktır. Bu sebeple, ilk gün alışveriş yapmayı düşünenler alternatif marketleri veya önceden yapacakları alışverişi değerlendirebilirler.

Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, bayramın 2., 3. ve 4. günleri saat 10:00 ile 20:00 arasında hizmet vereceğini duyurdu. Yani bayramın ikinci, üçüncü ve dördüncü günlerinde alışveriş yapmak isteyenler, bu saatler arasında Tarım Kredi Kooperatifi marketlerini tercih edebilirler.

Bunun yanı sıra, bayramın sonrasında yani 2 Temmuz Pazar gününden itibaren Tarım Kredi Kooperatifi marketleri tekrar normal çalışma saatlerine dönerek, sabah 09.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Ayrıca Tarım kredi Kooperatifleri Tarım Kredi Market bayram duyurusunu aşağıdaki duyuru görselinden inceleyebilirsiniz:

Tarım Kredi Market Bayram duyurusu

Sonuç olarak, Tarım Kredi Kooperatifi marketleri bayramın ilk günü kapalı olacak, fakat diğer günlerde belirli saatler arasında hizmet sunacak. Bayram alışverişini bu marketlerden yapmayı düşünenlerin, çalışma saatlerini dikkate alarak alışveriş planlarını düzenlemeleri önemlidir.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu